Lista najczęściej zadawanych pytań

Jeśli masz pytanie i nie ma tu na nie odpowiedzi - skontaktuj się z nami.

Chętnie udzielimy wszelkich potrzebnych informacji.

Przygotowaliśmy dla Państwa krótki opis pierwszej wizyty. Kliknij tutaj.

Przyjmujemy zarówno gotówkę, jak i karty płatnicze, czy też płatności blikiem.

Skierowanie nie jest niezbędne, gdyż prowadzimy leczniczą praktykę zawodową w systemie komercyjnym.

Znajdujemy się w rejonie Pogorzelca w Kędzierzynie-Koźlu niedaleko Urzędu Skarbowego. Gabinet umiejscowiony jest na wysokim parterze w budynku mieszkalnym „Pod Lipami” (od strony ul. Piotra Skargi znajduje się sklep „Żabka”). Na domofonie prosimy wcisnąć przyciski „03”.

Nie prowadzimy specjalistycznej fizjoterapii niemowląt i małych dzieci, gdyż są to odrębne specjalizacje, w których szkolą się fizjoterapeuci. Zapraszamy natomiast dzieci w wieku szkolnym i młodzież z dysfunkcjami narządu ruchu tj. niezgrabność ruchowa, zaburzenia koordynacji ruchowej, skolioza, koślawość stóp, kolan, po przebytych urazach lub z bólem pochodzenia mięśniowo-szkieletowego.

Dokumentacja medyczna jest mile widziana, szczególnie jeśli pacjent posiada aktualne wyniki badań związane z jego obecnymi dolegliwościami. Wyniki badań nie są natomiast niezbędne na pierwszej wizycie. Może się natomiast okazać w trakcie wizyt, że fizjoterapeuta poprosi pacjenta o dodatkowe konsultacje lekarskie lub wykonanie specjalistycznych badań tj. RTG, MRI.

Nie realizujemy wizyt w ramach NFZ ani nie współpracujemy z usługodawcami dodatkowych ubezpieczeń zdrowotnych.

W tym celu bardzo prosimy o kontakt telefoniczny. Zazwyczaj jesteśmy w stanie przyjąć pacjenta do tygodnia od momentu rejestracji.

Masażu, w rozumieniu masażu leczniczego ogólnego ciała lub jego części, nie wykonujemy. W trakcie trwania indywidualnej terapii dobór poszczególnych technik terapeutycznych może zawierać elementy pracy z tkankami miękkimi podobnych do tych występujących w masażu.

Scroll to Top